Dnešní den s úsměvem

Předposlední weekend před Brnem

8. března 2009 v 18:30 | Štefan

A poslední, kdy jsem měl ještě možnost zaběhnout trochu delší běhy. Kvůli tomu jsem si i odepřel Kbelskou desítku. Do poslední chvíle jsem s tím bojoval, ale v pátek jsem radši včas vypnul počítač, abych se nezarergistroval. Věřím, že jsem udělal dobře. Odpoledních 31 km bylo asi méně namáhavých, jako kdybych běžel závod, ale doufám, že pro mne užitečnějších. V neděli pak jsem dal ještě 21 km, z toho 9 v tempu asi 5:30 z přáteli z Klubu letmých houbařů.
Do závodu mám ještě naplánované 3 běhy po 20 km (PO, ST, PÁ), v neděli 15 a pak už jenom výklusy max. 10 km.
Ještě před týdnem jsem zvažoval svůj start na 48 h, teď jsem odhodlaný nastoupit. Přispěl k tomu i pátečný zátěžový test, který dopadl lépe než loni. Příprava v lednu a hlavně v dubnu byla hodně narušená, ale zkusím to (stále si to potřebuju opakovat, abych to nevzdal).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mapo mapo | 8. března 2009 v 21:14 | Reagovat

Štefane, dík za sobotní povzbuzování před cílem, škoda, že už nebyla síla víc zrychlit. Kdo by na mně v Brně mrkal a plácal si se mnou na otočce, když ne Ty :-)) Bude legrace, neboj. Když upadneš, zase vstaneš, a věř mi, že upadneš i vstaneš hodněkrát. Vždyť je to jenom 2 x 24H, a to už máš odzkoušené.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama