Dnešní den s úsměvem

TMMTR - před startem

16. července 2009 v 16:14 | Štefan
Do startu zbýva 34 hodin. Už se nemůžu dočkat. Obavy se střídavě objevují a ustupují. Ale teď už vlastně mizí. Nic už nevymyslím, ja k jsem se připravil, tak jsem připravený. Jako vždy by to mohlo být lepší, ale cítím se docela v pohodě. Trochu zlobí pravý nárt, ale to bolelo už před Brnem. Pak jsem měl zánět šlach a před žádným závodem to nebylo tak dobré jako teď.
Poslední týden jsem se snažil něco vyčíst z mapy a nastudovat z Google Earth-u, ale skutečnost bude stejně jiná. Taky jsem si dělal nějaký časový plán, ale stejně to neumím odhadnout.
Jsem rozhodnutý začít pomalu, jako vždy a nenechat se strhnout na začátku ostatními. To znamená, že poběžím sám, možná až do cíle (když tam vbůbec doběhnu). Velmi rád bych doběhl na zpátečné cestě do Lysice ještě za světla, ale uvidíme, nebudu to příliš "tlačit". Potřebuji ještě vyřešit nějaké technické záležitosti, jako, kde si nechat čelovku, jestli, a jak si vzít pláštěnku, odkud si budu nést pití, .... Podle předpovědi má hodně pršet a nechci nosit baťoh. Zařídím se na místě. Čelovku si asi nechám na 2.OS v Petrovicích a vodu asi povleču od 3.OS v Jedovnici.
Těším se hodně. Bude to moje prvé "opravdové" ultra. Mimo okruh, odkázaný sám na sebe. Výzva!
Uvidíme, jak to zvládnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dav dav | E-mail | 17. července 2009 v 10:50 | Reagovat

..tvoje "prvé opravdové" ultra?!
A co bylo sakra to předtím?!
..budu držet palce a pak se těšit na další povídání v Běžníčku:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama