Dnešní den s úsměvem

Trápení(?) v přípravě

1. května 2015 v 19:48 | Štefan

V přípravě na 6-ti denní jsem se nějak "zadrhnul".

Za duben 476 km. Poslední týden 5, minulý týden jenom 77 km. Trochu smutné potom, co jsem od začátku března do 19.4. držel denní průměr těsně nad 20 km.

Minulý týden jsem chtěl ještě máknout, ale tělo bylo proti. Od pondělí jsem se nadránem kolem třetí hodiny budil bolestí břicha, pak už jsem nespal. Bylo to něco jiného, než mírná bolest na pravé straně, už pár let mívám. Toto nešlo ani rozběhat. Do čtvrtku jsem zkoušel běhat. Byloto trochu trápení. V sobotu jsem si pak uvědomil, že ta bolest je od páteře. Tak jsem byl 3x na bazénu (vířivka a pára). V pondělí v Aquapalace v Čestlicích, luxus. Tam jsem dostal poukázku od jedné mojí krásné a úžasné kamarádky. Taky mi dala kontakt na akupunkturu. Byl jsem. Nevím, nakolik to pomohlo. Byly mi doporučené body na rukách, které je potřeba masírovat. Vyhledal jsem na internetu i další body. Zdá se, že to pomáhá, spávám mnohem líp.

V pátek jsem šel do Casri na vyšetření nohou. Dopadlo to dobře, malinko mi podepřeli příčnou klenbu. Jenom tak, aby mi nespadla.

Cestou do Casri mne začala bolet pravá pata. Žádný důvod, jenom tak. Netuším proč, ve čtvrtek jsem jenom lehce bezbolestně vyklusal 20 km. Vše bylo v pohodě.
Do startu zbýva necelých 6 dní. Teď už jediné, co musím řešit je, abych si nic důležité nezapoměl
Domnívám se, že vím, že:
  • nevím, do čeho jdu. Zatím nejdelší závod, který jsem absolvoval, byl 48 h - 6x. Pranjal M., který má zkušenosti i s 10-ti denním závodem (kromě 3100 M) mi říkal, že nejhorší byl pro něj 3. a 4. den
  • nenaběhal jsem tolik, kolik by bylo třeba. Navíc jsem neměl
  • udělal jsem, co jsem vládal. Asi to šlo efektívněji, ale teď už na tom nezáleží
  • bude to asi dost bolet
  • nejlepší pro mě by bylo počas závodu příliš nemyslet na počet naběhaných km a vůbec nepočítat, kolik bych mohl uběhnout. Ale to není pro mě jednoduché.
Těším se na to, i když přiznávám, že taky mám z toho obavy.

V pondělí jedu do Bratislavy. Přespím u sestry a úterý dopoledne pojedu se Šaňom Bógim a jeho paní z Dunajské stredy do Balatonfuredu. Ve středu v poledne start. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama