Dnešní den s úsměvem

Vodič 1/2 M Č. Budějovice

8. června 2015 v 21:23 | Štefan
Napřed to pozitivní:
Cíl splněn: oficiál čas 2:29:36, vcelku rovnoměrně.
Ztráta na startu 2:07, 5km 00:36:46, 10km 01:10:49, 15km 01:46:07. Malinko pomalejší druhá polovina zaviněná delšími zastávkami na občerstvovačkách, kde jsme si skutečně dávali na čas, aby všichni měli v tom horku čas se napít, a případně
si vzít houbičky.

To nejpozitivnější bylo, že jsem vodil s Jitkou. Myslím si, že naše spolupráce se povedla velmi dobře. Snažili jsme se hodně povzbuzovat, a taky zdravit diváky a mávat jim. Já jsem zdravil snad všechny dobrovolníky, kterí jsem viděl, V tom vedru to skutečně neměli lehké. Na některých stanovištích byli po jednom, strávit tam často celé tři hodiny na pečícím slunci asi nebylo úplně příjemné.
Jitka celý čas rozdávala úsměvy, přesně jak na této fotografii.
Ke konci závodu i rady běžcům.
Pozitivní taky bylo, že s námi běžela celkem početná skupinka většinou hodně dobře naladených běžců, čast z nich nakonec doběhla před námi.
Negatívní pro mne bylo, že mě to stálo celkem dost úsilí. Normálně je pro mě půlmaratón na čas 2:30 jenom lehký výklus, v sobotu to tak nebylo. Ne, že by to bylo nějak zvlášť namáhavé, ale vynaložené úsilí mi připadalo neúměrně velké.
Tuto sobotu se chystám na 12-ti hodinovku do Stromovky. Chci to vzít jenom jako přípravu na 48 h 31.7.-2.8. v Kladně. Takže nějak zvlášť se nebudu snažit o solidní vzdálenost, chci jenom strávit dost dlouhý čas během, a případně chůzi. Sám v přípravě na to nemím dostatečnou morálku.
A další sobotu bych měl být vodič na ½ M v olomouci. Snad to vyjde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enrico Enrico | 9. června 2015 v 9:54 | Reagovat

Štefane, jsin šikulka ! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama